Друкувати книгуДрукувати книгу

Інструкція по роботі з платформою Moodle

Сайт: Платформа дистанційного навчання Інституту післядипломної освіти лікарів Черкаької медичної академії
Курс: Платформа дистанційного навчання Інституту післядипломної освіти лікарів Черкаької медичної академії
Книга: Інструкція по роботі з платформою Moodle
Надруковано:
Дата: вівторок 18 травень 2021 10:19

1. Що таке Moodle

Moodle – це система управління вмістом сайту, спеціально розроблена для створення онлайн циклів викладачами. Системи такого типу часто називаються системами управління навчанням (Learning Management Systems - LMS).

Автор Moodle – Martin Dougiamas. Після закінчення навчання в університеті на курсі «Комп’ютерна наука та освіта» підготував та захистив дисертацію (Ph.D.) «Використання програмного забезпечення з відкритим кодом »

Слово moodle – це абревіатура слів «Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment», в російськомовному середовищі використовується також назва «МООДУС» (Модульне об’єктно-орієнтоване динамічне управлінське середовище).

Мoodle використовується на системах, які підтримують РНР, всі дані зберігаються в єдиній базі даних: MySQL та PostgreSQL, але можуть бути використані і комерційні системи управління базами даних.

На день написання даного повідомлення офіційно зареєстровано більше 80,000 працюючих сайтів, більше ніж у 230 країнах, в тому числі і приватні сайти.

Серед країн Україна посідає не останнє, але й не чільне місце.

moodle map


2. Вхід до системи

Для того щоб система знала, що займаєтесь власне Ви (для прикладу Іванов Іван Іванович) необхідно зайти в свій обліковий запис. Це потрібно для того щоб при вирішені ситуаційних задач чи тестів Ваші відповіді були видні викладачу.

Отже, якщо Ви не увійшли до системи справа у верхньому кутку сторінки про це буде написано, як показано на малюнку у червоній рамці:Після цього з'явиться форма для введення Ваших даних, куди вводимо логін та пароль.Після введення логіну та паролю натискаємо кнопку "Вход".
Якщо введені дані вірні то вгорі справа з'явиться форма з вашими даними:Також на деякі курси можна зайти "Гостем" для цього потрібно натиснути відповідну кнопку, яку зображено на рисунку3. Вибір курсу

Для того щоб переглянути доступні вам курси необхідно зайти в систему під своїм логіном та паролем далі в головному меню зліва, буде список доступних Вам курсів, щоб перейти на курс, потрібно на нього натиснути лівою кнопкою мишки.

4. Робота з курсом

Всі матеріали до курсу поділені за темами, Ви можете переглядати або завантажувати потрібні.